Відгуки для інтернет-магазину, чому вони потрібні, як правильно реалізувати, як відповідати на негативні відгуки
Покупець через якийсь час може оцінити куплений товар. Корисний/не корисний, відповідає очікуванням чи ні. Необхідно дати йому таку можливість і, більш того, нагадати, попросити оцінити куплений товар.
Умовно, через 7 днів після покупки. Так, якщо товар влаштував і сподобався, то інтересу писати якийсь відгук у покупця немає абсолютно. Його потрібно попросити, дати йому якусь булочку, наприклад, пообіцяти і потім дати знижку на наступну покупку.
Крім того, корисно для сторінки товари мати зірочки оцінки цього товару. При правильній розмітці ці зірочки потрапляють в пошукову видачу, що збільшує ймовірність переходу на цю сторінку при інших рівних.
Відгуки до інтернет-магазину в цілому, тобто до всієї команди, яка задіяна в процес продажів
Браком товару — необхідно відповісти по суті і запропонувати йому варіанти вирішення проблеми. Інші покупці бачитимуть, що магазином завідують живі адекватні люди, що, в свою чергу підвищить довіру.
Довгої доставкою — довгої, згідно з його очікуванням. Щоб не отримати негативу від покупця, слід чітко вказати на сайті терміни доставки товарів в залежності від адреси та доставщика. Якщо ж все-таки негативний відгук щодо термінів доставки надійшов — розібратися по суті, знайти корінь проблеми. Якщо винен магазин, запропонувати щось, що дозволить загладити провину і зняти невдоволення.
Невідповідність товару тому, що він очікував після вивчення зображень та/або технічних характеристик та ін. — слід ретельно і акуратно підбирати зображення для товарів, вказати точні характеристики, комплектацію і т.д. Якщо все-таки негативний відгук надійшов, слід ретельно розібратися по суті і вирішити проблему.
Навіть якщо покупець не має рації або не зовсім правий в своєму негативному відкликання, ні в якому разі не слід прямо звинувачувати його в цьому. Необхідно коректно відповісти, припустивши можливе непорозуміння, наприклад. Я б радив вибачитись в будь-якому випадку, незалежно від того, хто винен. З магазину не убуде, а нові покупці будуть бачити ставлення до Клієнта, лояльність.