Розроблення інтернет-каталогу

Представлення (вітрина) товарів, які Ви виробляєте чи продаєте з метою пошуку та залучення нових партнерів або інвесторів.

Красиво презентувати продукцію (послугу) в Інтернеті для ділових партнерів або клієнтів можливо — інтернет-вітрина (інтернет-каталог) впорається з цим завданням на всі 100%.

Основна мета створення інтернет-каталогу (інтернет-вітрини) — це презентація товару в єдиному форматі, що провокує клієнта здійснити комунікацію.

Сайти-каталоги призначені для демонстрації як всього асортименту, так і окремо визначених груп товарів, невеликої кількості товарів для продажу або послуг.

Ціни вказуються не завжди. Наприклад, якщо компанія займається оптовими продажами або реалізує дорогі товари (послуги), інтернет-каталог дозволить представити продукт в онлайн режимі.

Також електронні каталоги популярні для пошуку партнерів або інвесторів, а в малому і середньому бізнесі — це ефективний інструмент, стимулюючий до купівлі.

Додавання до сайту інтернет-каталогу інструментів для додавання товарів до корзини фактично перетворює його в інтернет-магазин.

Наші ціни на створення інтернет-каталогів
Інтернет-каталог / Yakubets CMS
від29670грн
  • Необмежено товарів, цін, зображень
  • Індивідуальні характеристики товарів
  • Каталог-фільтр для товарів, оптимізований для SEO
Перегляньте всі інтернет-каталоги в портфоліо