Питання, які ми задаємо клієнтам перед створенням сайту

13 вересня 2020
Навіщо потрібний сайт?

Це перше наше питання, яке ми задаємо кожному нашому клієнту, і повірте, ми чули багато різних відповідей, типу: — у всіх є сайт, це модно, щоб всі бачили які ми ... На нашу ж думку правильна відповідь така: — сайт повинен продавати і більшість наших клієнтів в цьому вже переконалися.

До створення власного сайту необхідно підходити відповідально. Але найголовніше, на наш погляд, перед тим, як замовити сайт потрібно ретельно продумати завдання, які ваш сайт повинен виконувати. Наведемо для Вас список питань, які Вам можуть допомогти під час складання технічного завдання:

Що ваш сайт буде продавати?

Якщо великий асортимент товарів, тоді вам потрібний інтернет-магазин, а у разі якщо ціни на товари не вказуються — це інтернет-вітрина товарів (або інтернет-каталог), якщо ваша компанія надає цілий спектр послуг — корпоративний сайт, цільові сторінки — лендінгпейджі (ЛП), так звані міні-сайти, ідеальні для одного або декількох товарів (послуг).

Хто вони, ваші клієнти?

Перед тим як почати розробляти сайт ми детально вивчаємо особливості діяльності вашої компанії, ніші ринку та особливу увагу приділяємо сегментації клієнтів компанії. Саме тому кожен сайт зроблений нашою компанією унікальний.

Зараз весь світ живе Інтернетом. Тому треба визнати, що створення власного сайту — це життєво необхідний рушій для процвітання вашого бізнесу. Адже ж більшість ваших потенційних клієнтів прикуті зараз до моніторів своїх комп'ютерів і можливо, шукають саме ваш продукт.

Особистий (власний) сайт — це індивідуальне і неповторне творіння, творцем якого є Ви! А ми, в свою чергу, знаємо, що за багато років нашої роботи в сфері створення сайтів було здано — запущено величезна кількість проектів, але всі вони різні і по-своєму унікальні.

Бувають випадки, коли наш клієнт не знає або не впевнений в тому, який саме сайт йому потрібен — це не страшно, поспілкувавшись 5 хвилин ми разом приймемо правильне рішення. Існують критерії для того, щоб правильно визначити специфіку майбутнього сайту:

  • Сфера діяльності
  • Ніша компанії
  • Вигляд та особливості послуг (товарів), що надаються
  • Портрет споживача
  • Сегментація ринку
  • Тип комунікацій
  • Інші критерії, які важливі для клієнта.

Аналіз цих та інших критеріїв гарантує вибір найбільш ефективного варіанту, а далі йде — розроблення та створення сайтів.