Створення сайтів

Створення, розробка сайтів — це основний вид діяльності інтернет-студії «Yakubets.Com» вже протягом 15 років, саме тому ми впевнені, що ми робимо сайти на відмінно. За роки роботи на ринку ми здобули безцінний досвід: нашою командою було створено 112 проектів, більшість з яких успішно працює і по сьогоднішній день.

Кожен проект ми проживаємо і пропускаємо через себе. Ми дивимося очима успішного майбутнього і працюємо на перспективу вашого бізнесу.

На всіх етапах створення сайту ми щільно співпрацюємо з клієнтом: уточнюємо, слухаємо, радимо і творимо. І перш ніж приступити до наступного етапу створення веб-сайту ми отримуємо підтвердження попереднього. Всі роботи чітко регламентовані та оформлені документально.

Створення сайту-візитки
Недорого та ефектно презентувати Вашу компанію в Інтернеті — просто!Створення сайту-візитки компанії — це відмінне та практичне рішення для…
Детальніше
Створення корпоративного сайту
Індивідуально спроектований, грамотно скомпонований, стильний корпоративний (офіційний) сайт — представництво Вашого бізнесу в Інтернеті.
Детальніше
Розроблення інтернет-магазину
Сучасний, швидкий, зручний, надійний торговий майданчик в мережі Інтернет, який буде працювати цілодобово, збільшуючи Ваш дохід.Бажаєте швидко,…
Детальніше
Розроблення інтернет-каталогу
Представлення (вітрина) товарів, які Ви виробляєте чи продаєте з метою пошуку та залучення нових партнерів або інвесторів.
Детальніше