FAQ — часті питання та відповіді на них

Ви стали щасливим володарем свого інтернет-магазину або корпоративного сайту. Тепер ви можете самі підтримувати свій сайт, писати адресу сайту на візитках, підвищуючи свій імідж в очах бізнес-партнерів, і взагалі, — інтегрувати свій бізнес з інтернетом.

Але! Чи є у Вас людина, яка буде цим займатися?
Чим саме?
 • наповнювати сайт контентом
 • оновлювати інформацію на сайті про нові товари та послуги
 • публікувати новини компанії
 • вести соціальні групи чи сторінки компанії
 • вносити зміни в розпорядок роботи
 • оновлювати змінені номери телефонів
 • ... робити інші роботи, пов'язані з підтримкою сайту
Якщо такої спеціально навченої людини немає, тоді вам необхідно:
 • знайти кваліфікованого працівника (оскільки подібного роду робота передбачає хоча б елементарні знання в області інтернет-технологій)
 • виділити місце для нового співробітника
 • купити йому комп'ютер і засоби комунікації
 • якщо знайти кваліфікованого працівника не вдається, то його треба навчити
 • йому треба регулярно платити зарплатню, а далі... людина може просто перейти на іншу роботу!

Отже, кваліфікованого співробітника у вас немає, а вкладати кошти в організацію робочого місця для нового співробітника ви не дуже хочете, що ж тоді робити?

Можливо, варто передати підтримку сайту професіоналам?

І взагалі, навіщо вона потрібна ця сама підтримка сайту?


Інтернет-магазин, корпоративний сайт, інтернет-вітрина — щось з цього у вас вже є.

Ви довго до цього йшли: думали яким він (сайт) буде, шукали розробника, узгоджували техзавдання на розробку інтернет-магазину або сайту, провели багато часу з дизайнером, погоджуючи дизайн сайту, витратили безліч часу, сил і, чого вже там говорити, грошей!

Ви як бізнесмен розумієте, що готовий інтернет сайт — це не іграшка, а інструмент для бізнесу. Він може бути просто візитною карткою кампанії, може служити вітриною, а може стати платформою для обліку товарів, роботи з клієнтами (CRM, ERP і тощо).

У будь-якому випадку ви розглядаєте ваші витрати як інвестиції в майбутнє, в інструмент для бізнесу, і сподіваєтеся, що сайт допоможе вам в роботі і приведе до вас клієнтів.

Ви сидите і чекаєте клієнтів, а їх немає, виникає логічне питання – ЧОМУ?

Ви ж все зробили і чекаєте віддачі, але все не так просто.

Зробити сайт це ще не все. Це все одно як купити автомобіль і не заправляти його бензином або не робити технічне обслуговування. Він просто не буде їздити, точніше їздити буде, але не довго і не далеко.

Кому з клієнтів сподобається, потрапляючи на ваш сайт бачити одні і ті ж тексти, статті, новини. Якщо інформація на сайті не оновлюється, то після другого, третього відвідування клієнт до вас не повернеться.

Якісний інтернет-сайт повинен бути динамічним і розвиватися: наповнюватися контентом, необхідно оновлювати інформацію про наявність товарів і послуг, про новинки та зміни в галузі, про динаміку ринку тощо

Якщо ви це розумієте і готові над цим працювати, Веб-студія «Yakubets.Com» готові допомогти вам у цьому, адже підтримка сайтів — наша професія.

Ми зробимо з вашого сайту надійного помічника для вашого бізнесу!

Так,— якщо ми оцінюємо вірогідність отримання замовлення близькою до 100%

Дизайн сайту — це різновид дизайну, завдання якого полягає в розробці стилістичних рішень, проектуванні та оформленні користувальницьких інтерфейсів для різноманітних веб-додатків, сайтів і сервісів, враховуючи зручність використання, так зване юзабіліті, та естетичну привабливість.

Людське сприйняття природно влаштовано так, що кожен з нас має свої власні поняття і критерії краси. Ми всі любимо сприймати хороше і приємне нашому оку. Тому коли мова йде про дизайн сайтів, враховувати людський фактор сприйняття дуже доречно, але не варто на цьому акцентувати більшу частину уваги. Гарне оформлення сайту — це звичайно великий плюс Web дизайнерам, але користувач заходить на ваш сайт не за красивою картинкою, а за інформацією, тому перевага віддається наповнення контентом.

Веб дизайн — досить складний процес, адже завдяки йому створюється безліч барвистих елементів, колірних рішень, нерідко народжуються цілі витвори мистецтва. Стиль, дизайн, тематика, розміщення тих же кнопок меню, посилань на розділи. Все це є складовими web дизайну і вимагає багато часу для вивчення. Професійні веб дизайнєри роками йдуть до того, що б досягти вершин цього непростого майстерності.

Дизайн для сайту включає в себе безліч нюансів. Робота дизайнера неможлива без наявності природних талантів, таких як: почуття стилю, розуміння поєднань кольорів, вміння малювати. Для створення гарної роботи застосовується безліч технік, використовується багато специфічних програм, кожну з яких необхідно знати і вміти з нею працювати.

Важливо вміти створити такий шедевр, який буде правильно і зручно функціонувати і в той же час сподобається клієнтові.

Побажання клієнта до майбутнього дизайну — окрема тема, яку обов'язково хочеться торкнутися.
Згідно з накопиченою нами статистикою, більшість клієнтів вже бачать картинку свого майбутнього сайту. Вони переглядають десятки або сотні сайтів, приглядають з них декілька, визначають свого фаворита, і вимагають фактично відтворити копію, але «ось тут треба трохи світліше, ось тут трохи темніше, тут будуть годинник, а ось тут зірочка».

Такий сайт-прототип ми приймаємо до уваги при створенні авторського дизайну для сайту. Але саме беремо до уваги, а не робимо клон. Клонування — зло, клонування дизайну — велике зло. Навіщо в інтернеті два однакових сайту?

Крім усього іншого, — сайти-прототипи часто не відповідають правилам компонування, сучасним тенденціям у сайтобудуванні. Що в сухому залишку?
Або робити сайт під указку клієнта, або робити дизайн на основі свого розуміння правильності. Ми обираємо другий варіант, за великим рахунком, з сайту-прототипу максимально можна взяти тільки основні кольори, а всі інші елементи дизайнеру все одно доводиться розробляти самостійно, на основі реального контенту, який буде на майбутньому сайті замовника.

Ми не говоримо, що клієнт не правий, ми говоримо, що клієнтові варто прислухатися до думки професіоналів, — адже саме за наш професіоналізм клієнт і платить нам гроші.

Команда веб-студії «Yakubets.Com», маючи цінний досвід і компетентних співробітників, з радістю допоможе вам у нелегкій питанні створення дизайну сайту, втілить ваші ідеї в реальність і зробить все можливе для процвітання вашого бізнесу.

Запитуємо у Google «free logo» і йдемо по посиланнях.

Щось вийшло. Деякі варіації однозначно можуть мати місце бути... Краще, ніж логотипи ряду компаній, які мені зустрічалися.

Ми ж всі розуміємо, яка ціна, таке і лого.

designmantic.com
freelogoservices.com
logogarden.com
logologo.com

Пруф: перейти

Скачати GIMP: Linux, Windows

Відео процесу роботи з картинкою:

Як приготувати картинку під банер 1250х300 точок з тонуванням

Оформлення сайту — це як одяг для нас з вами, саме одяг сайту першим бачить користувач. Як говориться у відомій приказці, — «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму».

І яким буде одяг вашого сайту, таким і буде початковий інтерес людини, яка його відвідала. Від професійного оформлення буде залежати, чи надовго затримається користувач на сайті. Природно, що первинний зовнішній вигляд дуже важливий, він дає перше враження і тільки у владі розробника зробити його негативним або позитивним.

Але навіщо вам негативний ефект вашого сайту? Вам, звичайно ж, потрібно тільки найкраще, найзручніше, позитивне і приємне оку оформлення, що і забезпечить вам безпосередньо компанія «Yakubets.Com».

Крім одягу сайту, вкрай важливо, — чи легко буде розстібати гудзички на цьому одязі.

 • Чи буде зручно переходити по розділам та посиланням.
 • Доступно викладено контент.
 • Правильно підібрана гамма кольорів, чи не буде вона дратувати користувача.
 • Чи професійно розміщено меню.
 • Чи відповідають ілюстрації статтям і чи гармонійно вони виглядають.

Одним словом, відвідувач повинен чітко розуміти, на який сайт він потрапив, яка місія цього сайту, мета, завдання, яку інформацію хоче донести до нього власник або веб-майстер. А сайт повинен легко і просто дати саме ту інформацію відвідувачу, яку він шукає.

В цілому, оформлення сайту — досить непроста наука, і тільки на перший погляд здається, що в цьому немає нічого складного. Але техніку оформлення Web-дизайну освоїти за кілька днів або навіть кілька тижнів, — просто неможливо.

Ця майстерність відточується роками, досвід приходить з часом. На тернистому шляху до успіху в оформленні сайтів вам доведеться освоїти техніку кольорів, шрифти, поняття композиції, стилізації, володіти природним добре розвиненим почуттям смаку і т. д.

Звичайно ж, кожен з нас вірить у власні сили, — і спробувати можно, але навіщо вам витрачати ці сили і час, щоб спочатку довго і наполегливо опановувати уроки оформлення сайту, а потім і застосовувати отримані знання, ламаючи голову, де і як розмістити ті чи інші важливі конструктивні елементи, задаватися безліччю питань, не завжди отримуючи на них відповіді.

Щиро радимо вам довірити команді професіоналів компанії «Yakubets.Com» найдорожче — імідж, ефективність і репутацію вашого сайту, так як від цих ключових складових залежатиме подальший успіх вашої діяльності в інтернеті.