Інтернет-магазин дитячого взуття «Saн Dали»

В інтернет-магазині дитячого взуття «Saн Dали» представлений широкий асортимент дитячого взуття вже відомих і добре себе зарекомендованих торгових марок Польщі, Угорщини та України та інші виробники, які тільки набирають популярність.

В інтернет-магазині дитячого взуття «Saн Dали» представлений широкий асортимент дитячого взуття вже відомих і добре себе зарекомендованих торгових марок Польщі, Угорщини та України та інші виробники, які тільки набирають популярність.

Тематика
Взуття
Тип сайту
Інтернет-магазини
Запуск
2018 рік
Інтернет-сайт
san-dali.com

Сучасний і в той же час легкий стиль інтернет-магазину дитячого взуття «Saн Dали», виконаний в світлих тонах, на головній сторінці увага була акцентована на основні типи взуття, які можна придбати в цьому магазині.

На головній сторінці представлена збірка товарів по призначенню а також новинки, які щойно потрапили до продажу в магазині, хіти продажу та найгарячіша вкладка — розпродаж взуття. В нижній частині проекту знаходиться інформація про магазин, а саме: контактна інформація, електронна скринька, графік роботи, соціальні мережі та інформація про доставку товара.


Каталог товарів досить інформативний, з лівого боку розроблено спеціальне меню-фільтр, завдяки якому можна обрати взуття для дитини опираючись на: тип взуття, для кого, обрати знайомий бренд або задати пошук по сезону року, реалізований пошук по розміру та довжині устілки.

Додатково можливо відсортувати товар за ціною та популярними моделями. Вигляд картки товару, має також сучасний та інформативний, не заходячи до основної сторінки взуття, можна замовити необхідну пару за розміром, додати до кошику, або придбати в 1 клік.


Скориставшись фільтром на сайті для пошуку взуття, у лівій частині меню пошуку, будуть відповідні позначки, де можна легко відмінити обрані раніше параметри пошуку, та розпочати новий.


На сторінці взуття, ви детально можете ознайомитися з усіма властивостями виробу. Ціна, кількість, розміри, спосіб доставки та оплати — все це може знайти тут. Повна сторінка з товаром містить в собі лише необхідну інформацію: тип взуття, для кого, який бренд обраний, для якого сезону, за призначенням, доступні розміри і матеріали, які були використані під час виробництва.


Додатково на сторінках інтернет-магазину, було реалізовано показ брендів товару, який продається в інтернет-магазині «Saн Dали».

Сторінка контакти, реалізована таким чином, щоб надати покупцеві максимальну інформацію про зв'язок з інтернет-магазином. З лівого боку, розміщений контактний телефон та електронна скринька. Нижче йдуть посилання на сторінку магазину у соціальних мережах. Додатково винесений графік роботи. Також, є можливість скористатись формою зворотнього зв'язку, заповнивши яку, покупець отримає відповідь на своє запитання на електронну адресу.

Також рекомендуємо звернути увагу