Інтернет-магазин хутряних виробів «Метелиця»

Компанія «Метелиця» є постійним клієнтом Yakubets.Com. Весь цей час ми постійно підтримуємо діючий сайт виробника, і також займаємось веденням соцмереж для клієнта, проводимо розіграші, пропонуємо ідеї для збільшення клієнтів та замовлень на сайті.

foto
foto-2
foto-3
foto-4
foto-5
foto-6
foto-7
foto-8

Компанія «Метелиця» є постійним клієнтом Yakubets.Com. Весь цей час ми постійно підтримуємо діючий сайт виробника, і також займаємось веденням соцмереж для клієнта, проводимо розіграші, пропонуємо ідеї для збільшення клієнтів та замовлень на сайті.

Тематика
Хутряні вироби
Тип сайту
Інтернет-магазини
По ціні
Ексклюзивні
Запуск
2012 рік
Оновлення
2019 рік / 2014 рік / 2016 рік / 2017 рік
Інтернет-сайт
mehovaya-metelica.com
foto-1
foto-2
foto-3
foto-4
foto-5
foto-6
foto-7
foto-8
foto-1

Поспішаємо вам повідомити, що інтернет-магазин компанії «Метелиця» повністю оновлений.

Оновлене все: від дизайну, до структури. Ми вдосконалили концепцію, оптимізували роботу сайту, максимально спрямувавши її на клієнта, змінили структуру, зробивши сайт максимально зручним і зрозумілим.

На головній сторінкі — ви можете побачити новий дизайн, нові розділи та збірки хутряних виробів.

 • є можливість підібрати виріб одразу з головної сторінки у двох варіаціях;
 • добавлений рейтинг, тепер ви легко можете поставити свій голос в каталозі чи карточці товару;
 • з'явилися дві кнопки: «Обране» — дозволить вам завжди тримати популярні товари під рукою і «Порівняння» — щоб було легше переглянути характеристики обраних позицій в зручному табличному форматі, що значно спростить вам вибір потрібного товару;
 • ви побачите нові розділи такі як: Популярні, ТОП продаж, товари з найкращою ціною та товар які рекомендує компанія «Метелиця» ;
 • ви знайдете додаткові послуги компанії «Метелиця», і ваш хутряний виріб буде завжди як новий.

Як і на попередній версії сайту на головній сторінці відображено нові коментарі, останні акції та новини від виробника. А також тепер легко та швидко зможете знайти та зв'язатися з компанією.

Тепер товар, який знаходиться в каталозі, дозволяє легко купити в 1 клік, добавити в обране та порівняти з іншим виробом аби ви швидко змогли визначитися. А також тепер ви може поставити свій голос, адже він важливий для компанії «Метелиця».

Переглядаючи каталог, зручно бачити новий товар, а також товар за рейтингом, навіть не заходячи до сторінки товару.

Оновлено зовнішній вигляд сторінки товару

Оновлена сторінка товару, тепер купити хутряний виріб стало ще зручніше і простіше. Крім завантаженого відео, ви можете побачити поруч новий СайтБар, що включає в себе нові товари, які вас можливо зацікавлять, а також гарантія, доставка та оплата вашої майбутньої купівлі.

Оновлено

Купити в кредит стало зручніше — ви можете розрахувати та платити тоді, коли у вас буде можливість!

Додатково зявилися нові вибірки під товаром. Ви тепер можете підібрати собі виріб за видом або за хутром.

На нашому сайті ви знайдете багато корисної та цікавої інформації, та новинки про які ми не згадали. Оцініть наш новий сайт, розкажіть про свої враження.

Ми завершили чергове оновлення інтернет-магазину виробника хутряних виробів «Метелиця». Оновлення було пов’язане з виходом нового асортименту товарів та збільшенням їх кількості.

Подивимося разом, як змінилася структура та дизайн сайту:

Головна сторінка — значні зміни припали саме на цю сторінку. Наразі вона є сторінкою збору усієї найважливішої інформації сайту.

 • є можливість підібрати виріб одразу з головної сторінки;
 • на основі даних аналітики зроблено рейтинг найпопулярніших шуб та хутряних виробів;
 • для тих, хто полюбляє конкретний вид хутра передбачено зручний перегляд товарів за видами хутра, з яких товар зроблено;
 • нові вироби на головній сторінці - блок, що буде в першу чергу привертати увагу постійних відвідувачок сайту та нових клієнтів;
 • реалізовано географічну демонстрацію продажу компанії на території країни.

Як і на попередній версії сайту на головній сторінці відображено нові коментарі та відгуки, акції та новини виробника та послуги ател’є.

Новий функціонал на сайті: кожен товар на головному зображенні містить позначки з цифрами.

 • око, це кількість переглядів товару;
 • малюнок, вказує на кількість фотографій товару;
 • знак відео означає, що в товарі є можливість перегляду відео виробу з усіх сторін;
 • знак повідомлення, це відгуки до товару.

Тепер, переглядаючи каталог, дуже зручно бачити товари за рейтингом та коментарями, навіть не заходячи до сторінки товару. Це піклування про клієнта для зручності вибору та придбання.

Футер

Футер (нижня частина сторінки) набув більш функціонального та зручного формату. Тепер до основних розділів сайту можна перейти не лише з верхнього, а й з нижнього меню, що зручно користувачу для навігації по сайту.

Новий функціонал фільтрів

Повністю змінена система фільтрації товару на сайті. Новий інтернет-магазин містить 10 параметрів для підбору товару замість 7, як було раніше. Таке рішення було прийнято з огляду на аналітику та найчастіші запитання від клієнтів.

Оновлене

Створена окрема сторінка «Підбір хутрових виробів». До речі, за даними Google Analytics саме ця сторінка — сторінка підбору товару, є найпопулярнішою серед відвідувачів. Обирати теплий виріб тепер набагато зручніше.

Оновлено зовнішній вигляд сторінки товару

Тепер поруч із зображенням автоматично завантажується відео.

Новий фунціонал — таймер зворотнього відліку для акційних товарів
Нове

Додано пункт замовлення товару у розстрочку.

Оновлено

Перелік товарів, які ви переглядали тепер постійно поруч на будь-якій сторінці сайту, з правої сторони.

Інтернет-магазин «Метелиця» може похвалитися красивим дизайном і не тільки. Зручне меню, цікавий і якісний контент також порадують відвідувача. Навігація інтернет-магазину досить проста інтуїтивно зрозуміла. Додаткові функції по вибору розміру зроблять його більш точним. Якість фото дасть можливість максимально розглянути виріб з декількох ракурсів і зупинитися на тій моделі, яка вам імпонує найбільше.

Якщо вам необхідно зв'язатися з представником компанії є контакти і карта проїзду до торгових точок.

Також рекомендуємо звернути увагу