Корпоративний сайт туристичної компанії «ТамТур»

Туристичне агентство «Тамтур» зарекомендувало себе як надійне, з гарною якістю обслуговування і налагодженою схемою організації.

Туристичне агентство «Тамтур» зарекомендувало себе як надійне, з гарною якістю обслуговування і налагодженою схемою організації.

Тематика
Туризм
Тип сайту
Корпоративні сайти
По ціні
Звичайні
Запуск
2012 рік
Оновлення
2014 рік / 2016 рік
Інтернет-сайт
tamtour.com.ua

Все це на вищому рівні організує і проведе туристичне агентство «Тамтур». Ви відвідаєте незвичайно красиві міста з унікальними історичними місцями і дізнаєтеся від професійних екскурсоводів багато цікавої інформації. Організатори агентства подбають про те що би ви були ситі і мали місце відпочинку і нічлігу. Насичена розважальна програма вас здивує і порадує.

Для агентства «Тамтур» дуже важливий і дорогий кожен клієнт. Турбота про неї - найголовніше. Відпочивайте з «Тамтур» і ваше життя забарвиться яскравими фарбами. Зайдіть на сайт туристичного агентства і виберіть відпочинок для себе, родини і друзів.

Ми були раді співпраці з замовником туристичного агентства «Тамтур» і пишаємося створеним сайтом. Надалі з великим задоволенням будемо піклується про сайті і підтримувати його.

В нашій клієнтській базі є досить відомі компанії, які залишилися задоволеними нашою роботою і по даний час успішно з нами співпрацюють.

Для команди «Yakubets.Com» створення сайту - це цікавий творчий процес, який приносить масу задоволення. Ми отримуємо нові знання та навички, зростаємо з кожним днем. Адже удосконаленню немає меж!

Також рекомендуємо звернути увагу