Оформлення сайту

Оформлення сайту — це як одяг для нас з вами, саме одяг сайту першим бачить користувач. Як говориться у відомій приказці, — «Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму».

І яким буде одяг вашого сайту, таким і буде початковий інтерес людини, яка його відвідала. Від професійного оформлення буде залежати, чи надовго затримається користувач на сайті. Природно, що первинний зовнішній вигляд дуже важливий, він дає перше враження і тільки у владі розробника зробити його негативним або позитивним.

Але навіщо вам негативний ефект вашого сайту? Вам, звичайно ж, потрібно тільки найкраще, найзручніше, позитивне і приємне оку оформлення, що і забезпечить вам безпосередньо компанія «Yakubets.Com».

Крім одягу сайту, вкрай важливо, — чи легко буде розстібати гудзички на цьому одязі.

  • Чи буде зручно переходити по розділам та посиланням.
  • Доступно викладено контент.
  • Правильно підібрана гамма кольорів, чи не буде вона дратувати користувача.
  • Чи професійно розміщено меню.
  • Чи відповідають ілюстрації статтям і чи гармонійно вони виглядають.

Одним словом, відвідувач повинен чітко розуміти, на який сайт він потрапив, яка місія цього сайту, мета, завдання, яку інформацію хоче донести до нього власник або веб-майстер. А сайт повинен легко і просто дати саме ту інформацію відвідувачу, яку він шукає.

В цілому, оформлення сайту — досить непроста наука, і тільки на перший погляд здається, що в цьому немає нічого складного. Але техніку оформлення Web-дизайну освоїти за кілька днів або навіть кілька тижнів, — просто неможливо.

Ця майстерність відточується роками, досвід приходить з часом. На тернистому шляху до успіху в оформленні сайтів вам доведеться освоїти техніку кольорів, шрифти, поняття композиції, стилізації, володіти природним добре розвиненим почуттям смаку і т. д.

Звичайно ж, кожен з нас вірить у власні сили, — і спробувати можно, але навіщо вам витрачати ці сили і час, щоб спочатку довго і наполегливо опановувати уроки оформлення сайту, а потім і застосовувати отримані знання, ламаючи голову, де і як розмістити ті чи інші важливі конструктивні елементи, задаватися безліччю питань, не завжди отримуючи на них відповіді.

Щиро радимо вам довірити команді професіоналів компанії «Yakubets.Com» найдорожче — імідж, ефективність і репутацію вашого сайту, так як від цих ключових складових залежатиме подальший успіх вашої діяльності в інтернеті.