Навіщо потрібна підтримка та супровід сайтів

Ви стали щасливим володарем свого інтернет-магазину або корпоративного сайту. Тепер ви можете самі підтримувати свій сайт, писати адресу сайту на візитках, підвищуючи свій імідж в очах бізнес-партнерів, і взагалі, — інтегрувати свій бізнес з інтернетом.

Але! Чи є у Вас людина, яка буде цим займатися?
Чим саме?
 • наповнювати сайт контентом
 • оновлювати інформацію на сайті про нові товари та послуги
 • публікувати новини компанії
 • вести соціальні групи чи сторінки компанії
 • вносити зміни в розпорядок роботи
 • оновлювати змінені номери телефонів
 • ... робити інші роботи, пов'язані з підтримкою сайту
Якщо такої спеціально навченої людини немає, тоді вам необхідно:
 • знайти кваліфікованого працівника (оскільки подібного роду робота передбачає хоча б елементарні знання в області інтернет-технологій)
 • виділити місце для нового співробітника
 • купити йому комп'ютер і засоби комунікації
 • якщо знайти кваліфікованого працівника не вдається, то його треба навчити
 • йому треба регулярно платити зарплатню, а далі... людина може просто перейти на іншу роботу!

Отже, кваліфікованого співробітника у вас немає, а вкладати кошти в організацію робочого місця для нового співробітника ви не дуже хочете, що ж тоді робити?

Можливо, варто передати підтримку сайту професіоналам?

І взагалі, навіщо вона потрібна ця сама підтримка сайту?


Інтернет-магазин, корпоративний сайт, інтернет-вітрина — щось з цього у вас вже є.

Ви довго до цього йшли: думали яким він (сайт) буде, шукали розробника, узгоджували техзавдання на розробку інтернет-магазину або сайту, провели багато часу з дизайнером, погоджуючи дизайн сайту, витратили безліч часу, сил і, чого вже там говорити, грошей!

Ви як бізнесмен розумієте, що готовий інтернет сайт — це не іграшка, а інструмент для бізнесу. Він може бути просто візитною карткою кампанії, може служити вітриною, а може стати платформою для обліку товарів, роботи з клієнтами (CRM, ERP і тощо).

У будь-якому випадку ви розглядаєте ваші витрати як інвестиції в майбутнє, в інструмент для бізнесу, і сподіваєтеся, що сайт допоможе вам в роботі і приведе до вас клієнтів.

Ви сидите і чекаєте клієнтів, а їх немає, виникає логічне питання – ЧОМУ?

Ви ж все зробили і чекаєте віддачі, але все не так просто.

Зробити сайт це ще не все. Це все одно як купити автомобіль і не заправляти його бензином або не робити технічне обслуговування. Він просто не буде їздити, точніше їздити буде, але не довго і не далеко.

Кому з клієнтів сподобається, потрапляючи на ваш сайт бачити одні і ті ж тексти, статті, новини. Якщо інформація на сайті не оновлюється, то після другого, третього відвідування клієнт до вас не повернеться.

Якісний інтернет-сайт повинен бути динамічним і розвиватися: наповнюватися контентом, необхідно оновлювати інформацію про наявність товарів і послуг, про новинки та зміни в галузі, про динаміку ринку тощо

Якщо ви це розумієте і готові над цим працювати, Веб-студія «Yakubets.Com» готові допомогти вам у цьому, адже підтримка сайтів — наша професія.

Ми зробимо з вашого сайту надійного помічника для вашого бізнесу!