Що таке дизайн сайту?

Дизайн сайту — це різновид дизайну, завдання якого полягає в розробці стилістичних рішень, проектуванні та оформленні користувальницьких інтерфейсів для різноманітних веб-додатків, сайтів і сервісів, враховуючи зручність використання, так зване юзабіліті, та естетичну привабливість.

Людське сприйняття природно влаштовано так, що кожен з нас має свої власні поняття і критерії краси. Ми всі любимо сприймати хороше і приємне нашому оку. Тому коли мова йде про дизайн сайтів, враховувати людський фактор сприйняття дуже доречно, але не варто на цьому акцентувати більшу частину уваги. Гарне оформлення сайту — це звичайно великий плюс Web дизайнерам, але користувач заходить на ваш сайт не за красивою картинкою, а за інформацією, тому перевага віддається наповнення контентом.

Веб дизайн — досить складний процес, адже завдяки йому створюється безліч барвистих елементів, колірних рішень, нерідко народжуються цілі витвори мистецтва. Стиль, дизайн, тематика, розміщення тих же кнопок меню, посилань на розділи. Все це є складовими web дизайну і вимагає багато часу для вивчення. Професійні веб дизайнєри роками йдуть до того, що б досягти вершин цього непростого майстерності.

Дизайн для сайту включає в себе безліч нюансів. Робота дизайнера неможлива без наявності природних талантів, таких як: почуття стилю, розуміння поєднань кольорів, вміння малювати. Для створення гарної роботи застосовується безліч технік, використовується багато специфічних програм, кожну з яких необхідно знати і вміти з нею працювати.

Важливо вміти створити такий шедевр, який буде правильно і зручно функціонувати і в той же час сподобається клієнтові.

Побажання клієнта до майбутнього дизайну — окрема тема, яку обов'язково хочеться торкнутися.
Згідно з накопиченою нами статистикою, більшість клієнтів вже бачать картинку свого майбутнього сайту. Вони переглядають десятки або сотні сайтів, приглядають з них декілька, визначають свого фаворита, і вимагають фактично відтворити копію, але «ось тут треба трохи світліше, ось тут трохи темніше, тут будуть годинник, а ось тут зірочка».

Такий сайт-прототип ми приймаємо до уваги при створенні авторського дизайну для сайту. Але саме беремо до уваги, а не робимо клон. Клонування — зло, клонування дизайну — велике зло. Навіщо в інтернеті два однакових сайту?

Крім усього іншого, — сайти-прототипи часто не відповідають правилам компонування, сучасним тенденціям у сайтобудуванні. Що в сухому залишку?
Або робити сайт під указку клієнта, або робити дизайн на основі свого розуміння правильності. Ми обираємо другий варіант, за великим рахунком, з сайту-прототипу максимально можна взяти тільки основні кольори, а всі інші елементи дизайнеру все одно доводиться розробляти самостійно, на основі реального контенту, який буде на майбутньому сайті замовника.

Ми не говоримо, що клієнт не правий, ми говоримо, що клієнтові варто прислухатися до думки професіоналів, — адже саме за наш професіоналізм клієнт і платить нам гроші.

Команда веб-студії «Yakubets.Com», маючи цінний досвід і компетентних співробітників, з радістю допоможе вам у нелегкій питанні створення дизайну сайту, втілить ваші ідеї в реальність і зробить все можливе для процвітання вашого бізнесу.