Як створити інтернет-магазин

Як створити інтернет-магазин? Це можна зробити по-різному. В залежності від наявності у вас вільного часу, бажання або небажання розбиратися в скриптах, наявності або відсутності бюджету і т.д.

Роздумуєте, вирішуєте чи вже твердо зважилися відкрити інтернет-магазин для своїх товарів?

Ваші товари перестали поміщатися на полицях, або їх так багато, що ви не можете все відразу запропонувати своїм покупцям, або товари до вас надходять під замовлення і ви фактично не в змозі їх показати?

Всі ці проблеми допоможе вирішити грамотно сконструйований ефективний інтернет-магазин.

Створення інтернет-магазину — відповідальна справа. Дуже важливо правильно розрахувати свої сили і фінансові можливості. В інтернеті повно прикладів мертвонароджених проектів. Їх творці по тим або інших причинам закинули свої інтернет-проекти. Найчастіше до цього призводить відсутність належних заходів, терпіння, бажання отримати «все і відразу». Адже ж існує думка, що управління інтернет-магазином — це дуже прибутковий бізнес.

Інтернет-магазин створити і запустити в мережі — це лише частина кропіткої роботи, верхівка айсберга в досягненні спочатку точки беззбитковості бізнесу, потім виходу «в нуль», а потім і отримання прибутку.

Для створення інтернет магазину необхідно усвідомлювати, що не все виходить відразу, що доведеться багато працювати для досягнення успіху, багато читати про тенденції, благо, практично вся інформація доступна в інтернеті, і постійно з'являються все нові та нові матеріали на цю тему. Потрібно не лінуватися і переглядати статистику відвідувань свого інтернет-магазину, аналізувати джерела трафіку, юзабіліті і багато іншого.

Ближче до теми, як зробити інтернет-магазин успішним? Деякі корисні інструменти для статистики та аналізу:

Інтернет-магазин, як зробити ефективним?

Запропонуйте своїм майбутнім покупцям товари, які зручно і доречно купувати саме через інтернет. Якщо ви плануєте стати продавцем в масштабах України, то забезпечте доставку по регіонам. Якщо ви хочете домогтися позитивної динаміки відвідування — знайдіть можливість отримувати відгуки покупців про товари, які вони у вас придбали, і попіклуйтесь про розміщення цих відгуків на сайті вашого інтернет-магазину.

Як просто зробити інтернет-магазин?

Якщо судити за видачі списку сайтів в пошукових системах у відповідь на запит «створити інтернет магазин», то на перший погляд здається, — це легка справа. Ще б пак, — вартість розробки починається буквально з 1750 грн. Начебто нічого складного немає в подібній роботі. Але це не так. Хороший інтернет-магазин — складна робота. Він зобов'язаний бути швидким, валідним, юзабельним та ефективним. Ми знаємо, тільки такі магазини продають!

Як відкрити інтернет-магазин?

В першу чергу необхідно визначитися із завданнями, які мають розв'язуватися з його допомогою, з товарними позиціями, представленими в інтернет-магазині, вирішити, як часто будуть змінюватися ціни, які розділи повинні бути обов'язковими, а які — опціональними.

Інтернет зараз дозволяє фактично самостійно зробити свій магазин, але чи готові ви витрачати масу часу на вибір платформи, розуміння, як нею управляти.

Ми рекомендуємо вам довірити створення інтернет-магазину професіоналам своєї справи.

Настав довгоочікуваний момент — відкриття інтернет-магазину. Ви з нетерпінням очікуєте перших замовлень, перших дзвінків. Не варто розраховувати, що щойно запущений інтернет-магазин миттєво окупитися. Йому необхідний догляд і увага, періодично його потрібно наповнювати новими товарами, корисною інформацією про товари, які ви продаєте.

Свій інтернет магазин — це і продавець, і майданчик для експериментів, і ваш імідж, і ваша репутація. Ви, і тільки ви відповідаєте за успіх свого проекту. Не забувайте, що люди купують очима, товари обов'язково повинні бути ілюстровані відповідними картинками. Не варто покладатися на те, що їх куплять тому, що у вас самі низькі ціни, — так, низька ціна — це суттєвий фактор, але далеко не єдиний у прийнятті рішення про купівлю.

Організація торгівлі в інтернет-магазині має свою специфіку. Живий покупець на іншому кінці інтернету не бачить ваших очей, не чує вашу думку про товар. Він бачить тільки те, що бачить, і на підставі цього побаченого приймає рішення про купівлю.